Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

З’явилася інформація від ізраїльських вчених про прорив в боротьбі зі СНІДом

07.11.16

За інформацією ЗМІ, в Ізраїлі створено новий препарат, здатний руйнувати ВІЛ-інфіковані клітини, при цьому не завдаючи шкоди іншим клітинам.

На даний момент препарат, який дає надію людям на зцілення від ВІЛ, проходить всі необхідні клінічні випробування в медичному центрі Каплан в Реховоті.

Активна речовина в новому препараті — це пептид, розроблений вченими з Єврейського університету, Асафом Фрідлером і Авраамом Лойтером. Даний пептид здатний викликати кілька копій ДНК вірусу всередині зараженої клітини, в результаті чого клітини саморуйнуються.

В ході експерименту, препарат додали в пробірки з кров’ю десяти пацієнтів, що мають СНІД, та перебували на лікуванні в лікарні Каплан. Після 8 днів було зафіксовано різке зменшення кількості клітин, заражених ВІЛ, їх число в цих пробах крові впало на 97%!

За словами Авраама Лойтера, одного з авторів дослідження, з таким підходом знищуються саме клітини, відповідно, немає ніяких шансів, що вірус може одного разу прокинутися.

За даними розробників препарату, він сприяє посиленню певних процесів в організмі під час поширення вірусу, а це, в свою чергу, істотно збільшує ймовірність смерті заражених клітин.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.