Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Який зв’язок між вірусом герп..
  • 29.07.2019

Який зв’язок між вірусом герпесу і хворобою Альцгеймера?

Детальніше »

Чому антибактеріальні препарати при..

Чому антибактеріальні препарати при грипі можуть зашкодити

Детальніше »

Чого чекати в майбутньому в зв̵..

Чого чекати в майбутньому в зв’язку з поширеністю гепатитів?

Детальніше »

Facebook

Запитання та відповіді

Может возникнуть при приеме протефлазида бессонница? Автор: Людмила

При приеме Протефлазида такой побочный эффект зафиксирован не был.

Посоветуйтесь с вашим врачом: возможно, другие препараты, которые вы принимаете, могут вызвать бессонницу.

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, можно ли посещать бассейн/море во время курса приема свечей Протефлазид? Автор: Марина

Во время лечения гинекологических заболеваний не рекомендуется купаться в бассейнах и открытых водоемах.

Добрый день! Назначил врач для лечения эпштейг барра, но есть проблемы с желудком. Можно ли принимать протефлазид в каплях при эрозии желудка? Он разъедает желудок? Автор: Юля

Добрый день!

Протефлазид капли противопоказан пациентам с язвенной болезнью желудка и двенадцатиперстной кишки.

Пациентам с расстройствами желудочно-кишечного тракта и хроническим гастродуоденитом в период обострения следует принимать препарат  через 1,5-2 часа после еды.

Согласуйте прием Протефлазида с учетом вашего заболевания желудка с врачом, который вас наблюдает.

Доброго дня. Мені лікар призначив протефлазит. Поцікавившись цінами у різних аптеках я зрозуміла що вони різняться в залежності від виробника препарату. Екофарм- дешевші, біолікс- дорощі. Якого виробника краще брати??? Автор: Ірина

Доброго дня!

Протефлазід®, дійсно, виробляється на кількох фармацевтичних заводах, але за єдиною технологією. Тому якість препарату відповідає стандарту незалежно від виробника. Ціна теж не залежить від виробника, а визначається конкретною аптекою. Тому, вибирайте Протефлазід® будь-якого виробника за зручною для вас ціною.

Пропустила 1 день приема протефлазида при герпесе. Что делать? Автор: Наташа

Продолжайте далее принимать по рекомендуемой схеме.

1. Чи треба перед введенням супозиторію робити вагінальне спринцюванння? 2. Чи можна під час лікування препаратом продовжувати приймати оральні контрацептиви? 3. Якщо курс лікування від папіломавіруса проходять обидва партнери (дівчина краплі і супозиторії, хлопець краплі), то як вести статеве життя? Автор: Валерія

  1. Суппозиторій вводиться після звичайних гігієнічних процедур, спринцювання не потрібно.
  2. Негативні взаємодії з іншими лікарськими засобами при застосуванні Протефлазида не виявлені, проте рішення про включення в схему лікування будь-якого препарату в кожному конкретному випадку приймає спеціаліст, тому проконсультуйтеся з лікарем.
  3. Можливість ведення статевого життя під час проходження курсу лікування, обговорюйте з лікарем. Після введення супозиторія не рекомендується вступати в статевий контакт протягом 8 годин.

Якщо курс лікуваня препаратом від папіломавіруса 3 місяці, то кожен місяць заново діє схема по тижням? тобто у 1 тиждень 2-го місяця приймати знову по 7 крапель, вірно? Автор: Валерія

Згідно з Інструкцією при лікуванні папіломавірусної інфекції Протефлазид® призначається по 12-15 крапель 2 рази на день протягом трьох місяців безперервно. Одночасно рекомендується застосування Протефлазіду супозиторіїв вагінально: по 1 супозиторію 2 рази на день 14 днів кожного з трьох місяців лікування (після менструації).

Данный препарат мне виписал врач от вируса герпеса 1типа, но у меня есть сопутствующее гормонально-зависимое заболевание. На мой вопрос врач ответить не смог. Скажите, можно ли принимать Протефлазид при эндометриозе, имеет ли он какое-либо влияние на уровень женских половых гормонов, в частности на эстроген??? Автор: Ирина

Добрый день!

Противопоказанием к применению Протефлазида является только повышенная чувствительность к компонентам препарата и язва желудка и/или двенадцатиперстной кишки. Других противопоказаний препарат не имеет.

 

Чи можна приймати протефлазід у першому триместрі вагітності? Автор: Христина

Клінічний досвід застосування Протефлазіду у І-III триместрах вагітності негативного впливу не виявив. Але застосування можливе тільки за призначенням та під контролем лікаря.

Чи можна одночасно ставити свічки протефлазід і таржинан? Дякую. Автор: Уляна

ПРОТЕФЛАЗІД® (супозиторії) можна комбінувати з іншими  препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань органів малого таза. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено. Дотримуйтесь рекомендацій вашого лікаря.

1 2 3 46

Задати запитання
Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.