Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Захворювання на кишкові інфекції, відображені в інфографіці

14.06.16

За інформацією, наданою Держсанепідслужби України ЗМІ, починаючи з початку 2016 року в Україні кількість спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань досягло 52, в т.ч. вірусного гепатиту А, в результаті яких постраждали 549 осіб, більше половини з них — діти.

Для порівняння, за аналогічний період 2015 року було зареєстровано 39 випадків, в результаті яких зафіксували 683 постраждалих, з них 377 осіб — діти.

За минулий тиждень було зареєстровано 7 спалахів гострої кишкової інфекції. Серед цих випадків були і з великою кількістю постраждалих. Так, на Полтавщині постраждало близько 57 осіб в результаті отруєння на поминальних обідах в декількох селах регіону. За інформацією, озвученою фахівцями Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби, до настільки масового нездужання людей призвело порушення технології приготування страв на одному з підприємств регіону.

Також фахівці СЕС відзначили той факт, що за останній час було зареєстровано кілька повідомлень про кишкові інфекції після святкування випускних вечорів, зокрема, у Волинській і Миколаївській областях захворіли 25 і 33 особи відповідно.

Основними факторами передачі інфекції визнані харчової та водний.

За даними СЕС, протягом 2015 року фахівці Держсанепідслужби зареєстрували 101 спалах гострих кишкових інфекційних захворювань, в результаті яких постраждали понад 1500 осіб, майже половина з яких — діти.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.