Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Зафіксовано нову смерть від MERS

21.10.15

Зафіксовано новий випадок смерті у Південній Кореї, який спричинив коронавірус MERS. Тепер загальна кількість загиблих від цієї небезпечної хвороби зросла до 37 осіб.

MERS (коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому) на ранніх етапах може взагалі не мати особливих симптомів. Як правило, підвищеній небезпеці захворювання на цю хворобу схильнi люди із хронічними хворобами легенів, ослабленим імунітетом, діабетом, нирковою недостатністю. До цього часу ще не існує вакцини, що здатна захистити від вірусу.

Останній пацієнт помер у неділю через набряк легенів. За останніми даними Міністерства охорони здоров’я Південної Кореї, на цей час у країні є ще один пацієнт, який досі має ознаки зараження MERS.

Масовий спалах коронавірусу в Південній Кореї було зафіксовано 20 травня. Загальна кількість людей, в яких було підтверджено захворювання на MERS, склала 186 осіб. 16,7 тисячі людей підлягали карантинному режиму.

За даними ВООЗ, станом на 12 жовтня, у світі зафіксовано 1 595 випадків зараження вірусом MERS, від хвороби померла 571 людина. Загалом, смертність від ускладнень внаслідок зараження коронавірусом в країнах Близького Сходу становить близько 40%, на території Південної Кореї -18,1%.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.