Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

За інформацією ВООЗ, в зв’язку з недовірою до вакцин в Україні можливі серйозні епідемії

27.10.16

Таку інформацію оприлюднила Вусал Аллахвердиева, фахівець з питань імунізації бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я на території України.

Вусал Аллахвердиева вважає, що витоки цієї проблеми недовіри українців до використання вакцин лежать ще в 2008 році, коли на території України фактично була провалена кампанія вакцинації проти краснухи і кору. Пов’язана тоді ця ситуація була з випадком, коли смерть дитини була помилково асоційована з вакциною, що застосовувалася. На тому етапі це призвело до серйозних наслідків у вигляді відсутності довіри і у населення і у медичних працівників до проведеної імунізації населення.

За минулий період з 2008 року по 2015 рівень довіри людей до вакцинації впав до критичного, що в свою чергу призвело до недавнього спалаху епідемії поліомієліту в країні.

Фахівець вважає, що якщо прямо зараз в країні не почати правильно і своєчасно проводити імунізацію населення і досягати рівня охоплення не нижче 95% по кожному з небезпечних захворювань — незабаром можливо ми зіткнемося з дуже серйозними і масштабними епідеміями: поліомієлітом, дифтерію, правцем і т. д.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.