Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірусом Зіка охоплено вже більш ніж 70 країн світу

06.09.16

За минулий тиждень вірус Зіка був зареєстрований вперше на Британських Віргінських островах. Як заявляють у ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), випадки передачі вірусу Зіка вже зафіксовані в 72 державах по всій земній кулі.

За період з лютого 2016 року, вже 11 країн повідомили про факти передачі вірусу Зіка від людини до людини. Більше 20 держав і територій поінформували ВООЗ про виявлені ними випадки мікроцефалії, а також інші відхилення у розвитку центральної нервової системи — як наслідок зараження вірусом Зіка.

Медичні фахівці США також повідомляють про 16 випадків народження дітей з мікроцефалією і про п’ять випадків викиднів, пов’язаних із зараженням вірусом Зіка.

За інформацією ВООЗ, вірус Зіка цього літа міг поширитися на території Європи, хоча ймовірність серйозного спалаху захворювання невисока. Згідно даних цієї організації, найбільш потенційно небезпечні для поширення вірусу узбережжя Чорного моря Росії та Грузії, острів Мадейра. У таких країнах, як Італія, Греція, Франція, Іспанія — рівень потенційної небезпеки поширення вірусу Зіка оцінюється як помірний.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.