Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Віруси допоможуть в лікуванні раку

30.03.17

Іспанські вчені Інституту біомедичних досліджень розробили схему отримання генетично модифікованих вірусів, які будуть мати здатність атакувати ракові клітини, при цьому, не провокуючи розвитку вірусних захворювань в організмі людини.

Найчастіше лікування онкозахворювань викликає у пацієнта побічні дії. Тому актуальна мета в онкології — розробити нову схему лікування злоякісних пухлин, але без побічних ефектів. Один з можливих варіантів — використання генетично модифікованих вірусів, які будуть інфікувати ракові клітини.

Для реалізації цієї ідеї іспанські вчені звернули увагу на CPEB-білки (cytoplasmic polyadenylation element binding protein). Існує два види таких білків: один характерний для ракових клітин — стимулює розростання пухлини, а інший відноситься до нормальних клітин. Вчені направили дію модифікованого вірусу (аденовірусу) на той тип CPEB-білка, який знаходиться в онкоклітині. Згодом це приводило до руйнування клітин раку.

За матеріалами sciencedaily.com

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.