Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірус Зіка в Україні

08.03.16

Олег Рубан, головний санітарний лікар Києва, поінформував про достатню ймовірності появи вірусу Зіка в Україні і про те, як себе від нього захистити. Також він додав, що СЕС не рекомендує відвідувати країни з тропічним кліматом, особливо це стосується вагітних жінок.

Наскільки відомо, вірус Зіка поширюється комарами виду Aedes Aegypti. Захворювання в подальшому призводить до розвитку ряду симптомів: підвищеній температурі, можливій корості, а також болям у суглобах. Але можлива також і відсутність видимих симптомів захворювання, що істотно ускладнює його діагностику.

Чим же небезпечне дане вірусне захворювання для людини? Справа в тому, що жінки, які перенесли лихоманку Зіка під час вагітності, часто народжують дітей з мікроцефалією, а також іншими деформаціями черепа і скелета…

На поточний момент відомо, що вірус Зіка широко поширений в країнах з тропічним кліматом, основним переносником захворювання є комарі. Ареал поширення — тропічні країни. Найближчі до України країни з подібним кліматом — це Грузія, Абхазія, Росія, а також Болгарія і Туреччина.

За даними інституту зоології, на території України ймовірність знаходження комах-переносників вірусу є в Одеській та Херсонській областях. Також існує ймовірність інфікування українських туристів цим вірусом при відвідуванні країн Африки, Південної Америки, Азії.

Що ж стосується рекомендацій і застережень, то основна — не відвідувати ті 27 країн, де існує цілком реальна загроза інфікування вірусом Зіка. Особливо це стосується вагітних жінок.

В останні тижні в ЗМІ з’явилася інформація про можливу передачу цього небезпечного вірусного захворювання статевим шляхом. На поточний момент ця інформація активно обговорюється, ведуться наукові дискусії. Якщо ж дана інформація буде підтвердждена вченими, це буде реальна загроза поширення вірусу серед всіх країн світу.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.