Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірус Зіка продовжує розповсюдження світом

06.04.16

Жителі В’єтнаму стали наступними жертвами даного небезпечного вірусного захворювання. У міністерстві охорони здоров’я цієї держави підтвердили, що вірус Зіка вже діагностували у двох людей.

Раніше вірус Зіка не вважали особливо небезпечним для людини, але на сьогоднішній день захворювання стало реальною загрозою, тому що хворобу розносять комарі, здатні дуже швидко поширити даний вірус серед населення. Як відомо, вірус Зіка — це захворювання мавп, його вперше зафіксували в 1947 році на території Уганди. На поточний момент першою за кількістю заражених цим вірусом людей вважається Бразилія.

На території Колумбії епідемія вірусу Зіка досягла свого апогею в лютому, велика частина жінок, заражених небезпечним вірусом, повинна народити в травні — червні 2016 року.

Нагадаємо, вірус Зіка вкрай небезпечний саме для вагітних жінок, це обумовлено тим фактом, що він може стати причиною народження дітей з мікроцефалією (надзвичайно маленькою головою), з можливими подальшими паталогіями мозку. Хвороба веде до поразки головного мозку дитини і призводить до важких неврологічних захворювань.

Жители Вьетнама стали следующими жертвами данного опасного вирусного заболевания. В министерстве здравоохранения этого государства подтвердили, что вирус Зика уже диагностировали у двух человек.

Ранее вирус Зика не считался особо опасным для человека, но на сегодняшний день заболевание стало реальной угрозой, т.к. болезнь разносят комары, способные очень быстро распространить данный вирус среди населения. Как известно, вирус Зика — это заболевание обезьян, его впервые зафиксировали в 1947 году на территории Уганды. На текущий момент первой по количеству зараженных этим вирусом людей считается Бразилия.

На территории Колумбии эпидемия вируса Зика достигла своего апогея в феврале, большая часть женщин, зараженных опасным вирусом, должна родить в мае — июне 2016 года.

Напомним, вирус Зика крайне опасен именно для беременных женщин, это обусловлено тем фактом, что он может стать причиной рождения детей с микроцефалией (необычайно маленькой головой), с возможными последующими паталогиями мозга. Болезнь ведёт к поражению головного мозга ребенка и приводит к тяжелым неврологическим заболеваниям.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.