Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірус, виявлений в людській слині, може бути причиною безпліддя

11.07.16

Вченими з Університету Феррарі (Італія), які займаються проблемами жіночого безпліддя, було проведено невелике дослідження. В ході робіт фахівці провели обстеження шістдесяти шести жінок, у тридцяти з яких діагностували безпліддя неясного генезу, а у решти тридцяти шести не було проблем із зачаттям.

За статистикою, проблеми з безпліддям мають близько 6% жінок репродуктивного віку. У чверті зафіксованих випадків встановити реальну причину проблем з безпліддям лікарям не вдається — тоді жінки змушені проходити дорогі курси лікування, які, нажаль, не завжди виявляються результативними.

Італійські фахівці в ході дослідження виявили той факт, що у 43% жінок, які страждали на безпліддя, присутній в організмі маловідомий штам вірусу герпесу HHV-6A. Також у них концентрація цитокінів відрізнялася від норми і був збільшений рівень естрадіолу. Як відомо, перші випадки присутності вірусу HHV-6A були зафіксовані в 1986 році.

Вірус HHV-6A розмножувався в слинних залозах, але виявити його присутність в крові або слині було не завжди можливо. Італійські вчені припускають, що ступінь поширеності вірусу герпесу HHV-6A може бути істотно вищою. Дослідники мають намір продовжувати далі пошуки в цьому напрямку і знайти достовірне підтвердження взаємозв’язку між жіночим безпліддям і вірусом герпесу HHV-6A. Крім цього, в їх планах розробка відповідної антивірусної терапії, здатної захистити жінок від безпліддя.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.