Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірус MERS в Південній Кореї зупинено

23.07.15

За інформацією Yonhap, влада Південної Кореї на зустрічі з іноземними дипломатами заявила про закінчення епідемії вірусу близькосхідного респіраторного синдрому (MERS).

«У міністерстві закордонних справ країни відзначили, що вже протягом більше двох тижнів не було зареєстровано жодного випадку зараження вірусом MERS. Остання інформація про померлих від захворювання в Південній Кореї надходила 8 липня. Загальна кількість загиблих в результаті епідемії в країні на даний момент складає 35 чоловік.

Нагадаємо: перші випадки захворювання близькосхідним респіраторним синдромом, вакцини від якого досі немає, були відзначені в 2011 році в Саудівській Аравії. У Кореї спалах вірусу почався 20 травня. На даний момент країна посідає друге після Саудівської Аравії місце за кількістю загиблих від MERS. У Південній Кореї вже 35 людей померли від зараження цим небезпечним вірусом.

Коронавірус MERS поширився по 23 країнам світу, включаючи Йорданію, Катар, ОАЕ, Туніс, Великобританію, Німеччину, Італію, Францію.

Проте на даний момент Всесвітня організація охорони здоров’я не вважає поширення вірусу MERS надзвичайною ситуацією світового масштабу.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.