Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вірус грипу може жити на пальцях до півгодини

06.05.15

Деякі віруси грипу можуть жити на поверхні шкіри пальців до тридцяти хвилин, при цьому заражаючи самого «господаря», а також оточуючих його людей. Такі результати проведеного швейцарськими вченими дослідження.

У Женеві було проведено експеримент, в ході якого добровольцям на шкіру пальців наносили віруси грипу H1N1 і H3N2, які власне і викликають найбільшу кількість випадків зараження грипом в світі. Після цього пальці учасників з різним інтервалом протестували на присутність частинок вірусу грипу.

Штам H3N2 був найбільш заразним протягом трьох хвилин, а H1N1 — протягом п’ятнадцяти хвилин. Через тридцять хвилин інфекційна небезпека знижувалася вдвічі, але при цьому віруси на шкірі рук все також залишалися активними. Показники «заразності» залежали від розміру крапель штамів: чим вони були більші, тим більш висока концентрація міститься в них вірусних частинок.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.