Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Винайдено вбивцю 90% ракових клітин

14.10.15

Вченими нещодавно було створено малярійний білок, який здатний знищувати близько 90% пухлин. Провідні експерти висловлюють сподівання, що таке відкриття дозволить започаткувати новий різновид терапії ракових захворювань.

Група вчених з Данії та Канади зробила це відкриття в той час, коли займалася розробкою новітніх методів лікування малярії у вагітних. Саме під час проведених ними досліджень було з’ясовано, що деякі специфічні малярійні білки, як виявилося, мають здатність вбивати близько 90% наявних пухлин. Цей факт дає вагому надію на створення повністю новітніх методик лікування онкологічних захворювань, а вже протягом найближчих чотирьох років вчені планують розпочати дослідження на людях.

У ході лабораторних дослідів науковцями було створено білок, якого малярійний паразит використовує для проникнення в плаценту. Після того дослідники додали туди токсин.

Комбінація малярійного білка і токсинів відшукувала ракові клітини ще до абсорбції хворими клітинами. Потім токсин випускали всередину цих клітин і це призводило до їх знищення. Цей процес відбувався в клітинних культурах лабораторій і серед мишей, які страждають від раку.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.