Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Винайдено перші ефективні ліки проти Еболи

26.08.14

Поки що, на жаль, тільки для мавп. Американський експериментальний препарат, що отримав назву Zmapp, для лікування лихоманки Ебола показав надвисоку ефективність при проведенні тестування на мавпах. Спеціалісти зазначаєюь, що цей препарат виявився ефективним навіть на п’ятий день після зараження — в момент гострої стадії захворювання.

Препарат Zmapp потрібно протестувати ще на людях. Поки що ці ліки було запропоновано тільки сімом пацієнтам, які захворіли лихоманкою Ебола, нажаль двоє з них вже померли. ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) раніше вже повідомляла, що для ефективної боротьби з вірусом Ебола потрібно буде виділити $490 млн протягом найближчих шести місяців. Також ВООЗ проінформувала, що спалах лихоманки Ебола в Західній Африці вже забрав 1552 життя з 3069 відомих на цей час випадків зараження вірусом в чотирьох країнах цього континенту, і продовжує посилюватися.

Надзвичайна епідемія лихоманки Ебола 2014 року в Західній Африці відзначена в кількох країнах: Ліберії, Гвінеї, Нігерії, Сьєрра-Леоне. Також були зафіксовані поодинокі випадки хвороби або підозри на захворювання серед людей, які прилітали із країн Західної Африки в інші країни: Німеччину, США, Канаду, Нігерію, Великобританію. Зазначимо, що на даний момент 100% ефективних протестованих на людях ліків від вірусу Ебола не існує.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.