Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Відкрито ген, який пригнічує вірус герпесу

29.07.14

Віруси герпесу і Епштейна-Барр — одні з найбільш поширених вірусів, присутніх в організмі людини. Цими вірусами інфіковано (у прихованій формі) більшість людей. А ось активний вірус герпесу часто стає причиною розвитку різних форм раку. Вчені Університету штату Північної Кароліни (University of North Carolina) намагаються розробити ефективне противірусне лікування. Вони провели ідентифікацію сімейства генів людини, які відомі як Тазлд-подібні кінази (Tousled-like kinases, TLK). Дані гени відіграють провідну роль у питанні придушення і активації вірусів герпесу. Дані про результати дослідження були оприлюднені в журналі Cell Host and Microbe.
Керував дослідницькою групою доктор Блоссом Даманія (Blossom Damania), вчений Відділення Мікробіології і Імунології (Department of Microbiology and Immunology). Дослідники з’ясували, що при придушенні ферменту TLK відбувається активація літичної циклу вірусу Епштейна-Барр та герпесвірусу саркоми Капоші. Під час цього процесу дані віруси розповсюджуються організмом людини і розмножуються (відбувається реплікація). При цьому вони стають сприйнятливими до дії, яку надають противірусні препарати.

Вірус Епштейна-Барр і вірус герпесу переносяться з кров’ю людини і в прихованій формі можуть спостерігатися більш ніж у 95% людей. Обидва віруси напряму пов’язані з розвитком у людини різних сарком, лімфом, карцином. При цьому велика к-ть пацієнтів з пригніченою імунною системою піддаються істотному ризику розвитку онкологічних захворювань, пов’язаних безпосередньо з даними вірусами.
Дослідники з’ясували, що процес переходу вірусу з форми прихованої в форму активну — може активувати стрес. Але слід зазначити, що молекулярні основи циклу активації даного вірусу як і раніше невідомі. За даними дослідників, виявивши цей зв’язок між вірусами герпесу і ферментом TLK, вчені задалися метою знайти молекулярні механізми, що активуються подіями, подібними до стресу, і шляхи придушення ферменту TLK.
У зв’язку з відкриттям даних фактів, з’явилася можливість дослідження і вивчення білків, в якості можливих протионкологічних лікарських препаратів.
В тому випадку, якщо вдасться заблокувати дію ферменту і поєднати це з лікарськими препаратами, які інгібують реплікацію вірусів, дослідники зможуть виліковувати клітини, заражені вірусом. А за відсутності вірусу — відповідно не буде відбуватися розвиток пов’язаного з ним раку.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.