Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Гепатит забирає все більше життів

27.04.17

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в світі від гепатиту помирає більше людей, а ніж від СНІДу і туберкульозу. Наприклад, в 2015 році вірусний гепатит забрав життя 1,34 млн осіб. Приблизно ця цифра відповідає кількості померлих людей від СНІДу і туберкульозу. Але ось показники смертності від останніх двох хвороб знижуються, в той час як від гепатиту ростуть.

Більшість інфікованих гепатитом навіть не підозрюють про це і дізнаються про  свій діагноз, коли хвороба перейшла в хронічну форму цирозу печінки або у рак. Найпоширеніші форми хвороби — гепатит В та С (приблизно 96% пацієнтів). Гепатит В передається статевим шляхом, а також через всі рідини організму і вимагає довічної терапії. А ось вірус гепатиту С передається через кров і піддається лікуванню противірусними препаратами прямої дії. Однак більшість пацієнтів можуть не здогадуватися про те, що вони хворі — до тих пір, поки вірус не викличе цироз печінки.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.