Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вчені заявляють-ВІЛ мутує і слабшає

10.12.14

Вчені виявили той факт, що завдяки постійній боротьбі за виживання, вірус імунодефіциту людини піддається руйнівним мутаціям. У зв’язку з цим, тепер вірусу, який потрапляє в людський організм, потрібно набагато більше часу, щоб він зміг викликати захворювання на СНІД.

Ще 20 років тому час розвитку захворювання СНІДом становив близько 10 років. На даному ж етапі, за останні десять років, наприклад в Ботсвані, необхідний для цього часовий проміжок збільшився вже до 12,5 років.

Дослідники припускають, що ті зміни, які відбуваються в самому вірусі, незабаром дадуть можливість набагато більш ефективно вести боротьбу з поширенням цієї хвороби на земній кулі. Окремі вчені-вірусологи навіть висувають гіпотезу, що через якийсь час ВІЛ може стати практично нешкідливим, в тому випадку, якщо будуть продовжуватися його мутації і далі.

Вчені припускають також, що застосування антиретровірусних препаратів, які атакують в першу чергу найбільш агресивні різновиду вірусу, змусить ВІЛ і далі мутувати у більш м’які форми. Але все ж дослідники хочуть попередити, навіть ослаблена версія вірусу імунодефіциту людини вкрай небезпечна і здатна викликати захворювання на СНІД.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.