Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Який зв’язок між вірусом герп..
  • 29.07.2019

Який зв’язок між вірусом герпесу і хворобою Альцгеймера?

Детальніше »

Чому антибактеріальні препарати при..

Чому антибактеріальні препарати при грипі можуть зашкодити

Детальніше »

Чого чекати в майбутньому в зв̵..

Чого чекати в майбутньому в зв’язку з поширеністю гепатитів?

Детальніше »

Facebook

Вчені виявили для протималярійної вакцини нові білки-кандидати

04.09.14

Застосовуючи інноваційний підхід, дослідники змогли протестувати бібліотеку білків, які були отримані від паразита Plasmodium falciparum (його присутність викликає у людей малярію), з синтезованими імунною системою антитілами, отриманими від групи інфікованих дітей. При цьому вчені змогли виявити нові мішені для вакцин, які можуть допомогти в боротьбі з малярією.

Тест вимірював, які саме білки імунна система досліджуваних дітей синтезувала у відповідь на присутність паразита, в свою чергу це дозволило визначити антигени, що раніше не були ідентифікованими як можливі мішені вакцини. Використання такого підходу дає можливість визначати необхідну комбінацію антигенів для забезпечення максимального захисту людського організму від малярійного плазмодія.

Резистентність (стійкість, несприйнятливість) до протималярійних лікарських засобів — на сьогоднішній день постійно наростаюча проблема. Саме тому так гостро необхідні вакцини, здатні боротися з плазмодієм ще до моменту, коли у нього з’явиться можливість інфікувати організм людини. Доктор Фаіт Озіер з Медичного Дослідницького Інституту Кенії, один з авторів дослідження, говорить про те, що результати проведеного дослідження дозволяють запропонувати істотно більшу кількість новітніх вакцин-кандидатів, що є дуже перспективними.

Застосовуючи новітній підхід, фахівці зможуть систематично проводити тестування великої кількості мішеней і, відповідно, ідентифікувати саме ті, які зможуть «працювати» в комбінації.

Дані, отримані дослідниками, змогли підтвердити теорію про те, що ефективні вакцини, які діють ще на стадії появи малярійної інфекції в крові людини, повинні вибірково впливати на велику кількість антигенів. Наступним етапом у проведенні дослідження має стати створення антитіл проти всіх білків в бібліотеці, а також проведення тестування їх в лабораторних умовах в різноманітних комбінаціях — для того, щоб виявити можливість запобігання інвазії паразита.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.