Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вчені повідомили: вірус Эбола мутує

05.02.15

В Інституті Пастера у Франції дослідники, що першими зафіксували спалах лихоманки Ебола в березні 2014 року, намагаються з’ясувати, чи не став вірус Ебола більш заразним за минулий час.

Фахівці аналізували сотні зразків крові хворих вірусом Ебола в Гвінеї, фіксуючи зміни у вірусі.

Анаваж Сакунтабай, генетик, заявив: «Вірус значно змінюється, це вкрай важливо для діагностики нових випадків захворювання і для подальшого лікування».

Збудником Еболи є РНК-вірус з високим рівнем імовірності мутацій. Ця властивість робить його здатним до адаптації і істотно збільшує ймовірність стати згодом більш заразним.

Анаваж Сакунтабай також зазначив, що були вже зафіксовані кілька випадків захворювання, які не мали жодних симптомів, це були повністю асимптоматичні випадки.

Схожі дослідження, що проводилися раніше в Сьєрра-Леоне, показали, що вірус Ебола істотно мутував у перші 24 години спалаху.

За офіційними даними ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), хвороба забрала життя 8 800 осіб на території Ліберії, Гвінеї та Сьєрра-Леоне. Загальна кількість заражених вірусом Ебола — близько 22 000 чоловік.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.