Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вчені клонували вірус Зіка, щоб розробити вакцину

17.05.16

Як повідомляють ЗМІ, вчені зробили серйозний крок у бік боротьби з лихоманкою — їм вдалося клонувати вірус Зіка, цей крок суттєво допоможе при розробці вакцини.

Як заявив мер Ріо-де-Жанейро Едуарду Паеш, проблема вірусу Зіка сильно перебільшена ЗМІ. На його думку, ніякої небезпеки заразитися вірусом Зіка для туристів, які прибуватимуть на Олімпійські ігри в столицю Бразилії, немає.

Однак цифри офіційної статистики свідчать про протилежне: з моменту початку розповсюдження лихоманки Зіка в 2015 році число людей, що перехворіли цим захворюванням в країні вже досягла близько 1,5 мільйонів чоловік.

На думку ж жителів, небезпека зовсім не перебільшена, за їхніми словами люди з Зікой всюди — в будинку, на роботі, в сім’ї. У них немає вагомого приводу, щоб перестати хвилюватися — вважає місцева мешканка, майбутня мати Мішель Камарго Мораес.

Слід зазначити, що з її думкою також згодні і місцеві фахівці в галузі охорони здоров’я. На їхню думку, вірус все ж небезпечний як для туристів, так і для спортсменів.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.