Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вакцинація від гепатиту створює захист і від інших хвороб

26.04.16

У проведеному нещодавно китайськими вченими спеціальному дослідженні взяли участь 77 658 новонароджених, які були розподілені на дві групи: в одній робили вакцинацію, в іншій її не застосовували. Дві третини учасників входили в контрольну групу та отримували вакцинацію у віці від 10 до 14 років.

В процесі збору даних про нові випадки захворювань печінки за останні 30 років, дослідники виявили той факт, що вакцинація на 70% зменшила смертність від хвороб печінки, знизила на 84% рак печінки,  та майже на 69% зменшила кількість випадків захворювання дітей на гепатит. Спираючись на отримані в ході проведених досліджень даних обстеження, які були зібрані в період 1996-2000 та 2008-2012 років, дослідники дійшли висновку, що реальна ефективність проведених вакцинацій HBsAg у віці 10-14 років була меншою, порівняно з вакцинацією новонароджених (відповідно 21% проти 72%).

На підставі отриманих даних вчені стверджують, що вакцинація новонароджених суттєво знизила поширеність гепатиту в юнацькому віці, та згодом також знизила ризик розвитку раку печінки та інших небезпечних захворювань печінки вже у дорослих людей.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.