Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вакцина проти ВПЛ захистить чоловіків від раку

26.05.17

Відомо, що вірус папіломи людини (ВПЛ) може викликати рак шийки матки у жінок, але так само він загрожує раком ротоглотки, причому у чоловіків такий ризик вище, ніж у жінок.

У США була схвалена вакцина проти ВПЛ в якості профілактичного засобу раку шийки матки, вагінального і анального раку у жінок, а також анального у чоловіків. Однак вакцина не була схвалена як профілактичний засіб проти раку голови і шиї, оскільки раніше клінічних досліджень не проводилося.

При цьому нове дослідження показало, що вакцина проти ВПЛ для профілактики раку шийки матки може також бути використана як профілактика раку ротоглотки у чоловіків. У дослідженні взяли участь 2600 американців віком 18-33 років. Результати виявилися позитивними — вакцинація знижує на 88% ризик розвитку онкологічних захворювань ротоглотки на тлі ВПЛ.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.