Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Вакцина проти папіломи. Вчені занепокоєні

03.09.14

За інформацією вчених зі Сполучених Штатів Америки (дані були опубліковані в журналі Pediatrics) — не варто відмовлятися від щеплення, яке здатне запобігти онкологічним захворюванням.
На жаль, збільшується останнім часом кількість батьків, які сумніваються в безпеці вакцини проти ВПЛ (вірус папіломи людини). Застосування даної вакцини здатне захистити дівчаток від можливого раку шийки матки. Вчені з США застерігають-не варто відмовлятися від даного щеплення, воно здатне запобігти онкологічним захворюванням.

Вчені з клініки Mayo Clinic заявляють, що ще 5 років тому близько 40% батьків були проти вакцинації своїх дітей даною вакциною. А в 2010 році ця цифра збільшилася вже до 44%. Також наголошується, що ставлячих під сумнів безпечність застосування даної вакцини у 2008 році було лише 5% батьків, а в 2010 році їх кількість зросла вже до 16%.
У нашій країні дана вакцина не входить у список обов’язкових.

Вірус папіломи людини (ВПЛ) найчастіше передається статевим шляхом, є основною причиною майже 100% випадків захворювання раку шийки матки. Людина не зможе сама сказати, чи була вона інфікована, тому що інфекція себе особливо не виявляє. Якщо ж вчасно не діагностувати захворювання і не почати вчасно лікування, існує велика ймовірність початку онкологічних процесів. Таким чином можна з впевненістю сказати, що ВПЛ-вакцинація — це протиракова вакцинація.

За словами дослідників, найбільш ефективно починати вакцинацію з 9 річного віку.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.