Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Україні грипу поки що немає

28.10.16

Однак за інформацією Українського центру контролю і моніторингу захворювань МОЗ України, іншими ГРВІ (гострими респіраторно вірусними інфекціями) вже перехворіло 472 054 українців.

Згідно даних фахівців, за період 03- 23 жовтня перехворіло 1,1% населення країни, з цього числа хворих — 70% становили діти віком до 17 років.

На поточний момент епідемічний поріг в країні не перевищено в жодному регіоні, хоча показники захворюваності продовжують зростати, як у дорослих, так і у дітей. Найвищі показники захворюваності зафіксовані в Київській області (699,5 на 100 000 населення), найменші — в Тернопільській області (220,6 на 100 000 населення).

На даний момент було відібрано для досліджень з попереднім діагнозом «грип та гостра респіраторна вірусна інфекція» 26 зразків матеріалу, взятих у хворих. В ході проведених досліджень за допомогою ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) грипозного вірусу виявлено не було.

Іншими словами-на поточний момент часу грипу в Україні поки немає.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.