Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Україні активно поширюється вірус гепатиту С

11.08.16

Згідно підсумків експрес-тестування на наявність вірусу гепатиту С, проведеного в 2016 році на території України у 3 844 жителів, даним видом інфекції виявилися вражені 324 людини.

За словами Павла Скала, директора з політики та партнерським відносинам Альянсу громадського здоров’я, дані результати показали, що в Україні носіями вірусу, що призводить до ускладнень і прояву хронічних захворювань, є близько 8,5% протестованих громадян.

Також високі показники зафіксовані в Києві — 15%, в Хмельницькому — понад 15%, більше 12% — в Запорізькій і Дніпропетровській областях. У різних групах рівень інфікування може становити від 3% до 70%. Від контактних осіб здорові особи мають рівень інфікування 15-20%, пацієнти наркодиспансерів мають рівень інфікування до 70%, часто хворіючі люди мають рівень інфікування близько 15%.

За інформацією Ольги Голубовської, головного позаштатного інфекціоніста МОЗ України, на території України в 2013 році тестування на визначення рівня інфікування гепатитом С проводили зарубіжні колеги Альянсу громадського здоров’я. У той період рівень інфікування гепатитом С склав близько 12%.

Як відомо, гепатит С при відсутності необхідного адекватного лікування сприяє розвитку хронічних форм захворювання.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.