Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Одесі від грипу померло вже четверо людей

06.01.16

У нинішній осіннью-зимовий період загальний рівень захворюваності на ГРВІ в Одесі перевищив багаторічний показник. За інформацією держсанепіднагляду, рівень захворюваності зараз вищий, ніж за аналогічні періоди останніх 10 років. Але, незважаючи на високий рівень захворюваності, епідемії немає.

Згідно вірусологічним дослідженням, в місті і області зараз переважає пандемічний грип. В облСЕС кажуть, що на Одещині на 25% зріс рівень госпіталізації і форм захворювання з ускладненнями, а прес-секретар міськздорову Олена Вельможко повідомила, що з жовтня 2015-го в Одесі зареєстрували чотири летальні випадки — люди надто пізно звернулися до медиків.

У зв’язку зі складною епідеміологічною обстановкою, муніципальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та НС ввела заходи безпеки, які повинні сприяти обмеженню розповсюдження захворювань. Так, у всіх медичних і культурно-освітніх установах співробітників зобов’язали носити марлеві пов’язки, ввели обов’язкову дезінфекцію та обробку приміщень ультрафіолетом. Вихователів та батьків зобов’язали стежити за тим, щоб хворі діти не з’являлися на масових святах.

Медики відзначають, що пандемічний грип — підступне захворювання, оскільки походить від вірусу, який раніше небезпеки не уявляв.

У випадку, якщо хворому не надана необхідна допомога у вигляді противірусної терапії і відсутній домашній режим, виникають ускладнення у вигляді бактеріальних інфекцій — пневмонії та бронхіти. Тоді хворий може потрапити в реанімацію з легеневою недостатністю, йому доведеться штучно вентилювати легені. З початку року таких пацієнтів стало більше. Медики рекомендують неухильно дотримуватися правил гігієни — часто мити руки з милом, не торкатися ними до носа, очей і рота, обробляти дезінфікуючими засобами крани, телефони, дверні ручки і вимикачі, уникати, по-можливості, знаходження в місцях великого скупчення людей.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.