Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Київ повертається грип

14.02.14

В Україні почала зростати захворюваність на грип, але епідемії поки немає.
За минулий тиждень було зафіксовано фахівцями 22 386 хворих на грип, з яких близько 3 тисяч дітей. При цьому на попередньому тижні кількість дітей було всього близько 1,6 тисяч.

Деякі кияни навіть скаржилася, що дитину з високою температурою дуже складно було покласти в приватну лікарню. Їм пояснювали, що на даний момент всі медустанови переповнені хворими дітьми.
У НДІ епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського повідомляють, що хворих стає істотно більше, але епідемії зараз немає (до рівня епідпорогу не вистачає 28 %).
Найнебезпечнішим з штамів вірусу грипу, що циркулюють зараз в Україні, є вірус «Каліфорнія». Навіть з урахуванням того, що в Україні він присутній вже кілька років, все одно він дуже складно переноситься людьми, які хворіють їм вперше. Особливо це стосується людей із захворюваннями серцево- судинної системи, нирок, з проблемами легенів, людей, хворих на діабет. Штам вірусу грипу «Вікторія» також зустрічався в Україні, але він хворими переноситься набагато легше. Що ж до вірусу « Массачусетс» — він поки не відомий жителям України і реакції, які він може викликати — поки невідомі.

Нагадаємо, на цьому тижні, 11-го лютого, в Україні вперше цього року була зареєстрована смерть людини, що настала від грипу. Померла — літня жінка, мешканка міста Донецьк.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.