Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Іспанію прийшов вірус грипу

12.01.17

Як відомо, по всій Європі зараз бушує епідемія грипу, в деяких її країнах менше, в якихось — більше. Найнижчий рівень захворюваності на грип — в Іспанії. Зі 100 тисяч іспанців хворіють всього близько 90 осіб. Звичайно, такі показники пов’язують з теплим іспанським кліматом, яскравим сонцем, хорошим харчуванням, що дуже благодійно впливає на імунітет іспанських жителів.

В цьому році вірус грипу був зареєстрований в Іспанії на 6 тижнів раніше, ніж в минулі роки. Першими почали хворіти на грип жителі піренейського королівства. Зараз захворюваність реєструється в місцях, які люблять відвідувати туристи: Астурія, Каталонія, Кастилія-і-Леоне, Канари.

Не дивлячись на те, що в Іспанії грип не набрав обертів, іспанські лікарі настійно радять ні в якому разі не переносити вірус на ногах, особливо літнім людям і дітям. В Іспанії вже зафіксовано 9 смертей від грипу, 8 з яких люди — похилого віку.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.