Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

В Африці виявлено новий різновид СНІДу, він не реагує на лікування

28.07.14

Виявлений вірус не реагує на ті ліки, що уповільнюють розвиток хвороби і відповідно продовжують життя ВІЛ-інфікованим пацієнтам. Проблема цього нового різновиду вірусу може в самий найближчий час стати актуальною для розвинених країн.
Як зазначили фахівці ВООЗ, котрі досліджували 26000 чоловік, за останнє десятиліття в Африці істотно виросла кількість ВІЛ-інфікованих з вірусом, що не реагує на терапію.
Несприйнятливість до терапії може розвинутися, якщо пацієнт не дотримувався режиму лікування, а лікар це своєчасно не відстежив і не перевів пацієнта на інший препарат. Найістотніші темпи зростання резистентного вірусу (29% в рік) відзначені в Східній Африці. Відсоток у Південній Африці — 14% за рік. Без змін показники в Західній і Центральній Африці, в Латинській Америці.
Фахівці вважають: ця проблема найближчим часом стане актуальною в т.ч. і для розвинених країн. Як приклад-не виключається, що у Великобританії і США показник резистентності може досягти 10%.
У даний момент медики застосовують антиретровірусну терапію. Вона запобігає розвитку СНІДу і загальмовує подальший розвиток інфекції, тим самим продовжує життя інфікованому пацієнтові і знижує ймовірність зараження оточуючих. Але вірус може мутувати в тілі, він «звикає» до ліків. Так що будь-яка з існуючих сучасних схем лікування вимагає зміни.

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.