Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Успішно пройдений перший етап клінічних досліджень вакцини проти норовірусу

03.04.15

У найближчому майбутньому на фармацевтичний ринок може вийти ефективний засіб для профілактики захворювань норовірусом (ще його називають Норуолк, Norwalk virus).

Даний вірус є основною причиною виникаючих в світі епідемій шлунково-кишкових захворювань, що мають небактеріальну природу (близько 90% випадків). Найчастіше норовірусну інфекцію в побуті ще називають «кишковим грипом». Перша фаза клінічних досліджень нової мультівалентної кандидатної вакцини пройшла успішно і розробники представили позитивні результати громадськості. У процесі розробки нової мультівалентной вакцини дослідники використовували вирощені штучно білкові оболонки (вірусоподібні частки). Імунна система ці «пустушки» сприймає як віруси, тому що вони практично не відрізняються від справжніх вірусів, але при цьому в них відсутній генетичний матеріал збудника.

Було проведено дослідження, в якому брало участь десять здорових добровольців у віці 18-49 років. Всім десяти учасникам при проведенні клінічного дослідження зробили по дві ін’єкції нової вакцини. Після цього розробниками було проведено аналіз отриманих результатів дослідження крові пацієнтів. Як показали результати дослідження, мультивалентна вакцина показала свою здатність викликати імунну відповідь як на вірусоподібні частки одинадцяти штамів, які представлені у препараті, так і на інші різновиди норовірусу.

Розробники вакцини відзначили також, що необхідно проведення подальших поглиблених і більш масштабних досліджень розробленої ними вакцини. Але вже отримані результати дають впевненість у тому, що в самому найближчому майбутньому на фармацевтичному ринку з’явиться новий ефективний засіб профілактики зараження норовірусом.

Як відомо, норовірус є головною причиною виникнення в світі епідемій шлунково-кишкових захворювань небактеріальної природи. Щороку у світі реєструють близько 300 мільйонів випадків зараження норовірусом. При цьому слід зазначити, що 260 тисяч випадків захворювання призвели до смерті пацієнта. Незважаючи на досить широке поширення вірусу на землі, до сьогоднішнього дня не було ефективної вакцини проти норовірусу. Дані складності в розробці і створенні реально ефективної вакцини були викликані тим фактом, що норовірус постійно видозмінюється, мутує, через 2-3 роки фахівцями фіксується новий штам.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.