Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У житомирському дитсадку спалах гепатиту А

01.04.16

Як повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служба в Житомирській області, четверо дітей старшої групи №1 дитячого дошкільного закладу №27 були госпіталізовані в інфекційне відділення дитячої центральної міської лікарні. Станом на 9.00 29 березня троє дітей продовжують перебувати в стаціонарі в стані середньої тяжкості. Одну дитину вже виписали з лікарні.

Після проведення в даному дитячому садку позапланової перевірки були виявлені порушення і недоліки в дотриманні санітарного законодавства. У самій групі, яку відвідували постраждалі діти, а також на харчоблоці не дотримувалися питного, а також дезінфекційного режиму, зафіксовані порушення правил зберігання прибирального інвентарю в групі.

Також повідомляється, що в харчоблоці порушувалися умови зберігання технологічного інвентарю для вареної продукції, несвоєчасно проводилася заміна спецодягу працівником кухні, неякісно проводилося прибирання в м’ясо-рибному цеху.

За інформацією Держсанепідслужби, необхідні протиепідемічні заходи у місці спалаху гепатиту А тривають, відібрані 53 проби з об’єктів довкілля для проведення більш ретельних бактеріологічних досліджень, фахівцями обстежені 7 осіб — четверо хворих, а також троє осіб, які контактували з ними.

Про виявлений спалах гепатиту А були своєчасно проінформовані органи місцевої влади, а також прокуратура. Поточна ситуація знаходиться на контролі у епідеміологів Держсанепідслужби Житомирської області.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.