Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Західній Африці епідемія лихоманки Ебола. Ситуація вийшла з-під контролю

29.07.14

На думку рятувальників, ситуація в Західній Африці стала «безпрецедентною», епідемія лихоманки Ебола в Західній Африці вийшла з-під контролю.

Про це заявляє директор служби порятунку організації «лікарі без кордонів», д-р Барт Янссенс.
На даний момент фахівцями зареєстровано 567 випадків захворювання і 350 смертей від даного захворювання. За даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), початок епідемії було відзначено в березні 2014 року.
Подібні до нинішнього спалахи лихоманки Ебола, зазвичай відзначаються у досить віддалених районах континенту, що дає можливість оперативно взяти під контроль розповсюдженення інфекції. Але нинішній спалах лихоманки суттєво відрізняється, — випадки захворювання були зафіксовані відразу в шістдесяти населених пунктах відразу трьох держав: в Ліберії, Гвінеї, та в Сьєрра-Леоне.

Фахівці припускають, що широке розповсюдження цього спалаху стало можливим завдяки безпосередній близькості до джунглів, де вірус Ебола був вперше виявлений і в таких містах, як м. Конакрі — це столиця Гвінеї (населення 2 млн. чоловік + міжнародний аеропорт).
Жителі подорожують, навіть не усвідомлюючи, що вони поширюють смертельно-небезпечний вірус. Перші ознаки інфікування вірусом після контакту з хворим можуть проявиться протягом від 2-х до 21 днів.

У Західній Африці епідемія лихоманки Ебола. Ситуація вийшла з-під контролюЛихоманка Ебола — це страшне, смертельне захворювання. Перші симптоми можуть імітувати захворювання вірусом грипу: загальна втома, сильний головний біль, можливо-лихоманка. А ось те, що відбувається далі з людиною, нагадує кадри з фільму жахів: починаються рясна блювота і діарея, паралельно вірус блокує здатність крові до згортання. У результаті цього захворілі починають страждати зовнішніми і внутрішніми кровотечами. Як правило, більшість людей, що заразилися, гинуть протягом 10 днів.

Організація «Лікарі без кордонів» — всіляко намагається надати допомогу в місцях розповсюдження найнебезпечнішої інфекції  в організації лікування людей, які уражені вірусом Ебола.

З березня 2014 року організацією в регіон лиха для допомоги в боротьбі з епідемією було відправлено понад трьохсот співробітників і більше 40 тонн мед.обладнання та витратних матеріалів. Але, як показала практика, цього не достатньо. Вірус продовжує поширюватися.

На даному етапі не існує вакцини від лихоманки Ебола, але організація «Лікарі без кордонів» працює над вирішенням даної проблеми, фахівці довели, що вірус Ебола-це не завжди 100% смертний вирок, але лише в тому випадку, якщо почати лікування хвороби відразу ж, на ранніх стадіях. Вірус Ебола, як показала практика, вбиває до 90% хворих.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.