Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Києві від менінгіту настала смерть 15-річної дівчинки

16.06.14

У столиці зафіксували спалах менінгіту. 4 червня було зафіксовано смерть 15-річної учениці Київського вищого професійного училища сервісу та дизайну-смерть дитини настала внаслідок захворювання на менінгококову інфекцію (менінгіт — це запалення оболонок спинного і головного мозку людини, дана інфекція може передаватися повітряно-крапельним шляхом).

Крім неї, інфекційне захворювання після проведених досліджень виявили ще у чотирьох учнів, а також у викладача цього навчального закладу. Стан їхнього здоров’я фахівці оцінюють як задовільний — всі зараз приймають антибіотики за приписом лікарів.

Однак санепідстанція прийняла рішення не припиняти заняття в училищі, замість цього в приміщеннях навчального закладу проводять вологе прибирання двічі на день.

За інформацією працівників санепідстанції, училище можуть закрити на карантин лише у випадку, коли носіїв інфекції стане більше десяти осіб. На даний момент такої кількості захворілих, на щастя, немає.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.