Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Києві від грипу померла 33-річна жінка

26.11.15

Як повідомляє Держсанепідслужба України в Києві, в місті від грипу померла молода жінка. Також в цю ніч з нею померла і її 63-річна мати.

Під час проведеного фахівцями лабораторного епід. розслідування було встановлено, що тієї ж ночі вдома померла і її 63-річна мати. За інформацією джерела, мати померлої жінки померла від ГРВІ (гострої респіраторно-вірусної інфекції).

На сьогодні це перша документально підтверджена смерть від грипу в Києві в 2015 році. Як стало відомо, жінка страждала від надмірної ваги, а грип викликав ускладнення, які потягли за собою смерть пацієнтки.

Як заявив Олег Рубан, головний санітарний лікар столиці, дана смерть ще раз підтверджує попередження лікарів, що не настільки страшний сам грип, як можливі його ускладнення. Хвора з ожирінням була в групі ризику, а таким людям фахівці рекомендують не забувати як про специфічну, так і неспецифічну профілактику.

Що ж стосується померлої літньої жінки, за інформацією джерела, у неї було встановлено діагноз «гостра респіраторно-вірусна інфекція» на тлі цукрового діабету. У СЕС підкреслюють, що проведене патологоанатомічне дослідження за результатами розтину тіла не знайшло зв’язку з вірусом грипу.

За інформацією СЕС, у порівнянні з минулим тижнем в Україні зафіксовано збільшення інтенсивності епідемічного процесу серед дітей до 17 років — на 7,8%, серед дорослого населення — на 1,4%.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.