Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Києві можлива друга хвиля епідемії грипу

28.01.16

Як повідомив Олег Рубан, головний державний санітарний лікар столиці, в Києві можлива друга хвиля епідемії грипу та ГРВІ.

Як заявив фахівець, у зв’язку з природньою циркуляцією в Україні вірусу грипу В, очікується друга хвиля епідемії грипу та ГРВІ, а також підвищення показників захворюваності.

За інформацією Олега Рубана, з початку епідемічного сезону на поточний момент в Києві вже зафіксовано 26 летальних випадків від грипу.

Тільки за останні три дні в лікувальні установи Києва з грипом та ГРВІ звернулося близько 22 000 чоловік, більше половини з них — дорослі.

Як підкреслив головний державний санітарний лікар Києва, серед дітей в столиці показники захворюваності на грип стабільні, тому причиною є своєчасно введений карантин у школах, він запобіг поширенню вірусу грипу серед школярів.

Нагадаємо, Київська влада починаючи з 16 січня ввела карантин у закладах освіти та охорони здоров’я, а також ввела обмеження на проведення публічних заходів.

На поточний момент карантин у школах Києва продовжений у зв’язку з високими показниками захворюваності на грип та ГРВІ в місті.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.