Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Каліфорнії (США) від «свинячого грипу» померло 147 жителів

03.02.14

У Каліфорнії триває епідемія «свинячого грипу» A (H1N1). У ході неї вже померли 147 осіб (у віці до 65 років). За даними представника департаменту Джеймса Ватта, кількість загиблих від грипу може ще зрости. Фахівці всіляко закликають населення робити профілактичні щеплення проти цього вірусного захворювання.

Нагадаємо, вірус А/H1N1 виявили в березні 2009 року в Сполучених Штатах Америки, Мексиці і в Канаді. У квітні 2009 року Всесвітня Організація Охорони Здоров’я розповсюдила заяву про початок пандемії «свинячого грипу» і почала вживати заходів щодо тотальної вакцинації населення від даного різновиду грипу. Про завершення пандемії оголосили в серпні 2010 року. У загальній складності епідемія «свинячого грипу» торкнулася ста шістдесяти вісімох країн світу, захворіло на грип понад 220 тисяч осіб. За інформацією Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), в цілому у світі було зафіксовано близько 18 500 смертельних випадків від вірусу А/H1N1 ( т.зв. «свинячого грипу»).

Препарат протефлазід для лікування вірусних інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.