Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Харкові у водоймі виявлено вірус гепатиту А, але люди продовжують там відпочивати

12.08.15

В одному з водоймищ Харкова працівниками санстанції був виявлений вірус гепатиту А, в той же час, там кожен день продовжують купатися як дорослі, так і дітвора. Відпочиваючі стверджують, що про небезпеку для людей на озері немає жодного попередження. У самій же санстанції даний факт пояснюють тим, що цьому пляжу взагалі не давали дозвіл на відкриття, тому і відпочиваючих там взагалі не повинно бути.

Самі ж відпочиваючі заявляють, що підтверджених фактів виявлення вірусу гепатиту А немає, тому і продовжують відвідувати данну водойму, купатися і приводити туди дітей.

Також не чув про висновки санстанції і охоронець місцевої бази відпочинку. У самій санстанції запевняють, що Жовтневий гідропарк на початку літа не отримував паспорт для відкриття, тому і немає необхідності в додатковій забороні купання на ньому.

Слід нагадати, що інкубаційний період вірусного гепатиту А становить до 50 днів, відповідно наслідки такої безпечності у відпочиваючих можуть проявитися набагато пізніше, коли про купальний сезон залишаться одні спогади. Само собою і винних на той момент вже буде пізно шукати.

Раніше жителям Києва також заборонили купатися на шести популярних водоймах міста. Так, було винесено заборону на купання на чотирьох водоймах Дніпровського району столиці — «Радугі», «Тельбіні», «Золотому», «Венеції», а також на 2 популярних водоймах Оболонського району — «Вербному» та «Пуща-Водиці».

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.