Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У Бердичеві від свинячого грипу помер чоловік

12.01.16

Співробітники Управління Держсанепідслужби у Житомирській області зафіксували випадок захворювання свинячим грипом з летальним результатом. Про це повідомили в Житомирській СЕС.

Свинячий грип зафіксували у жителя міста Бердичів. Причиною смерті чоловіка стала двостороння пневмонія, яка була ускладненням саме від грипу штаму Н1N1.

Як повідомила Ганна Щербатюк, завідуюча сектором документообігу та зв’язків з громадськістю Житомирської СЕС, чоловік занадто пізно звернувся до лікувального закладу з діагнозом двобічна пневмонія, грип був супутнім захворюванням. Зараз паталагоанатоми проводять необхідні експертизи.

Раніше Олег Рубан, головний санітарний лікар Києва, повідомив, що в столиці з початку 2016 року зафіксований смертельний випадок від грипу.

Також стало відомо, що в Краматорську за два тижні від грипу вже померли 15 чоловік. За словами лікарів, більшість з них просто намагалися перенести хворобу на ногах: не приймали противірусні препарати і не дотримувалися постільного режиму.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.