Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У 2017 році в світі з’явиться смертельно-небезпечний вірус

05.11.15

Відомим вірусологом, директором департаменту біоінформатики PanaGene Ltd Володимиром Бліновим, анонсована поява у 2017 році смертельно небезпечного вірусу грипу Н2N2.

На думку Блінова, віруси здатні «перероджуватися» кожні 60 років. Як відомо, вірус Н2N2 вперше був зафіксований в 1957 році на території Азії, тоді це смертельно-небезпечне вірусне захворювання призвело до загибелі, за різними даними, від 1 000 000 до 4 000 000 чоловік. Вірусолог також повідомив, що вчені на даний момент пильно стежать за вірусом, однак, в найближчому часі відбудеться перерозподіл між вірусами грипу птахів і свиней.

На думку учених-вірусологів, джерелом, швидше за все, повинні стати свині. Також підкреслюється, що свинячі віруси Н2N2 існують, втім, як і віруси Н2N2 у птахів, відповідно, передбачення вірусологів цілком обґрунтовані.

Фахівці вважають, що новий різновид смертельно-небезпечного вірусу почне своє розповсюдження з території Китаю, тому що там вельми велике зосередження популяції свиней і птахів. Високий ступінь небезпеки вірусу полягає також у тому, що фармацевтична галузь не зможе швидко відреагувати на появу видозміненого вірусу, тому ефективних вакцин проти нього не існує.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.