Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

У 14 чоловік в Сербії підозрюють зараження лихоманкою Ебола

21.08.14

У Сербії були взяті під спостереження фахівців 14 осіб, це пов’язано з підозрою на їх зараження вірусом Ебола.

Епідеміологи країни повідомили, що мова йде про людей, які недавно повернулися з африканських країн (Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нігерії, Гвінеї).

Пасажири, які прибувають з цих держав, санітарний контроль проходять в аеропортах Сербії, відразу після прибуття. Також вони зобов’язані протягом доби після прибуття вийти на зв’язок з епідеміологічною службою за місцем свого постійного проживання. Епідеміологічна служба зобов’язана взяти їх під нагляд і стежити за їх станом здоров’я протягом 21 дня. Саме такий за тривалістю інкубаційний період лихоманки Ебола. Якщо ж у спостережуваних відбуватимуться якісь зміни в стані здоров’я, вони відразу ж будуть переміщені в карантин, в найближчу інфекційну лікарню.

За інформацією, що надійшла раніше, від лихоманки Ебола вже зафіксована перша смерть європейця — це був іспанський священик, який заразився вірусом Ебола в Ліберії.

Вірус Ебола вже забрав більше тисячі життів на території Західної Африки. Даний спалах вірусу Ебола вже визнали загрозою міжнародного значення.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.