Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Стійкість патогенів до ліків можуть спричиняти шкідливі викиди у повітря

22.12.15

Науковці з Університету Джорджії дослідили несподіваний факт: виявилося, що забруднення навколишнього середовища шкідливими викидами може спричиняти розвиток стійкості бактерій та вірусів до дії антибіотиків.

Для перевірки даної теорії, дослідники відібрали більше 10 зразків грунту та води поруч з ядерним могильником в районі Саванна Рівер. Після цього вчені провели низку експериментів з антибіотиками та 427 штамами E.Coli, що виявили в даній зоні. Як результат — у 8 з 11 зразків було виявлено високу ступінь стійкості до дії антибіотиків. Після цього дослідники організували повторний тест ще з 23 різними антибіотиками, результати дослідів також виявилися аналогічними. Понад 95% мікроорганізмів виявили високу стійкість як мінімум до 10 різних типів антибіотиків. Слід зазначити також той факт, що до проведення вищезазначених досліджень вони однозначно  не стикалися з антибіотиками.

Отже, можна констатувати: всі бактерії стикалися з великою кількістю забруднюючих речовин, у тому числі з важкими металами, кадмієм і ртуттю.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.