Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Смертельна лихоманка Ебола дісталася Європи

23.09.14

За інформацією фахівців, заразилася вірусом Ебола громадянка Франції, жінка-доброволець, яка працювала в одному з підрозділів організації «Лікарі без кордонів» в Ліберії. Француженку евакуювали авіатранспортом на батьківщину, в спеціальний лікувальний центр.

Це перший зареєстрований випадок госпіталізації через вірус Ебола у Франції. За словами медичного директора організації «Лікарі без кордонів», відразу після прояву перших симптомів лихоманки у інфікованої жінки, вона була екстрено доправлена у карантин, а пізніше відправлена медичним авіатранспортом до Франції.

Медичний директор організації «Лікарі без кордонів» запевнила, що медиками було вжито всіх необхідних заходів для запобігання можливості розповсюдження смертоносного вірусу Ебола. Однак представниця організації «Лікарі без кордонів» не змогла дати пояснення, яким саме чином могло статися зараження французького медика. За її словами, всі вжиті заходи безпеки повністю відповідають всім міжнародним стандартам для випадків такого роду епідемій.

Варто нагадати про той факт, що смертоносний вірус Ебола може передаватися через рідини хворого, в т.ч. через піт, кров, що безсумнівно робить роботу медиків у зоні зараження вкрай небезпечною. На території Західної Африки на даному етапі працюють понад дві тисячі волонтерів організації «Лікарі без кордонів». Від вірусу Ебола на сьогоднішній день загинуло вже більше 2,4 тисяч осіб.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.