Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Розроблено вакцину від ВІЛ?

03.03.17

У Каталонії група вчених досліджувала нову лікувальну вакцину від ВІЛ на 15 добровольцях. Вакцина була розроблена професором в Оксфордському університеті.

Вчені представили свої інноваційні результати на конференції в Австралії — вакцина позитивно вплинула на 5 ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які добровільно погодилися взяти участь в клінічних дослідженнях.

Спочатку кожному пацієнту провели вакцинацію препаратом, який допомагає імунній системі виявити клітини з вірусом і знищити їх. Оскільки вірус імунодефіциту в неактивному стані може перебувати за межами кровоносної системи (в інших клітинах), з метою їх активації пацієнтам ввели 3 дози ромідепсину (антираковий препарат) — адже тільки з активними вірусами можуть впоратися наявні ліки. Далі хворі отримали другу вакцину. Після цього пацієнти більше не приймали антиретровірусних препаратів.

Потім пацієнтам було проведено аналіз крові на ВІЛ. Концентрація вірусу в крові у 10 з 15 хворих збільшилася, і їм довелося повернутися до звичної антиретровірусної терапії, а у інших 5-ти пацієнтів вірус присутній або на низькому рівні, або взагалі не виявлявся. Такі їх результати аналізів спостерігаються від 7 до 30 тижнів.

Звичайно, ці пацієнти повністю не вилікувалися, вірус в крові присутній, але до небезпечного рівня він не доходить.

На наступному етапі експерименту вчені мають з’ясувати, чи можуть у пацієнтів виникати побічні ефекти, і чи не повернеться рівень вірусу імунодефіциту в крові на початковий рівень. Крім того, вчені прагнуть зрозуміти, чому препарат позитивно вплинув тільки на 5 пацієнтів з 15-ти.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.