Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Реалізація ліків, термін придатності яких не завершився, але закінчився строк дії реєстраційного посвідчення, стане можливою

14.01.15

У зв’язку з тим, що набрав чинності 05.11.2014р Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів» (№1707-VII від 20.10.2014р.), МОЗ України повідомило суб’єктів господарювання, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею ліками, що є можливість обігу препаратів, строк дії реєстраційного посвідчення яких закінчився.

Положення Закону України №1707-VII від 20.10.2014 р. передбачають можливість реалізації, використання у виробництві готових форм ліків та медичного застосування лікарських засобів, які надійшли на ринок України протягом терміну дії реєстраційного посвідчення, а саме: були ввезені, пройшли державний контроль якості, закуплені та розподілені у лікувальні заклади, надійшли в оптово-роздрібну мережу для подальшої реалізації до закінчення терміну його придатності, визначеного виробником та вказаного на упаковці.

З метою впровадження в повному обсязі нещодавно прийнятих норм, що стосуються обороту залишків ліків, Міністерством охорони здоров’я України терміново вносяться зміни у підзаконні акти.

Обіг лікарських засобів, строк дії реєстраційного посвідчення яких закінчився, але не завершився термін придатності, буде можливим після затвердження змін у відповідних підзаконних нормативно-правових актах.

Leave a Reply

Be the First to Comment!


wpDiscuz

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.