Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Про компанію

Фармацевтична компанія ТОВ «НВК «Екофарм» заснована в 1998 році.

Місія «НВК «Екофарм» — забезпечити людей створеними з рослинної сировини лікарськими препаратами, ефективність і добра переносимість яких доведена в доклінічних і клінічних дослідженнях.

Сьогодні на ринку представлені такі оригінальні лікарські препарати, розроблені ТОВ «НВК «Екофарм»: ПРОТЕФЛАЗІД® краплі, ПРОТЕФЛАЗІД® супозиторії, ІММУНОФЛАЗІД® сироп, ФЛАВОЗІД® сироп.

Біологічно активна речовина протефлазід – це рідкий екстракт, отриманий із суміші трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.). Ці дикоростучі трави містять комплекси флавоноїдів, які мають пряму противірусну дію щодо широкого спектра вірусів, а також імунотропну, апоптозмодулюючу  та антиоксидантну властивості.

ТОВ «НВК «Екофарм» виконано:

  • 33 наукових доклінічних дослідження;
  • 230 науково-практичних робіт і клінічних досліджень при лікуванні захворювань, викликаних вірусами (грипу та ГРВІ, герпесу, папіломи людини, гепатиту та ВІЛ). У цих дослідженнях взяли участь понад 11900 осіб, більше 4000 з них — діти, понад 1200 — вагітні жінки. Звіти по цих робіт і клінічних досліджень опубліковані в спеціалізованих наукових виданнях і розміщені на сайтах www.ecopharm.ua, www.proteflazid.com.ua  в розділах «Наука».

За період з 2000 по 2017 рр. результати клінічної ефективності препаратів ТОВ «НВК «Екофарм» були представлені в 9-ти докторських і 38 кандидатських дисертаціях.

Протефлазід рекомендований для застосування в клінічній практиці в 23-х методичних рекомендаціях МОЗ України, в 30-ти «Інформаційних листах про нововведення в системі охорони здоров’я» МОЗ України, в Національному консенсусі щодо ведення пацієнток з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями, зумовленими папіломавірусною інфекцією (2017 р.).


Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.