Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Позитивні результати активізували гонку в розробці вакцини проти вірусу Ебола

30.12.14

Почали з’являтися позитивні результати початкових випробувань з безпеки вакцини проти лихоманки Ебола: як мінімум одна з них уже достовірно підтверджена безпечною і є інформація, що вона викликає імунну відповідь проти вірусу Ебола. Тепер головне завдання дослідників полягає в застосуванні отриманих результатів для здійснення більш серйозних клінічних випробувань, які допоможуть встановити реальну ефективність розробленої вченими вакцини від вірусу.

За інформацією, наданою виданням The New English Journal of Medicine, отримані дані про результати проведених випробувань першої вакцини від вірусу Ебола були опубліковані вченими US National Institute of Allergy and Infectious Diseases, NIAID (Національний Інститут алергії та інфекційних Хвороб США).

Вакцину розробив NIAID в тісній співпраці з компанією GlaxoSmithKline (США), вона є бівалентної: вакцина була створена на основі аденовірусу шимпанзе, який сконструйований для експресії білків двох видів вірусу Ебола: Заїрського і Суданського.

Дослідження з безпеки вакцини від вірусу Ебола було проведено на людях, які мали вкрай невисокий ризик інфікування вірусом, і з цієї причини воно не дає повної відповіді, чи може захищати дана вакцина від інфекції. Але як зазначає директор NIAID, Ентоні Фаучі, імунна відповідь у людей, які отримували високу дозу вакцини, порівняна з такою відповіддю у мавп, які отримали підтверджений захист від вірусу Ебола після введення їм такої ж вакцини.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.