Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Поблизу Києва виявлено вірус африканської чуми

11.05.15

Як повідомляється в прес-службі Головного управління ветеринарної медицини в Київській області та Держветфітослужби України, у Київській області, в урочищі «Грабів» (Броварський район), поблизу від одного з садових товариств і території угідь ДО «Резиденція« Залісся», виявили три трупи диких кабанів.

Зібраний біоматеріал направили для проведення експертизи зі встановлення причини загибелі тварин. В ході проведеного лабораторного дослідження, вдалося встановити діагноз африканської чуми свиней.

У зв’язку з цим, було затверджено план з ліквідації АНС, встановлена зона можливої епідемічної загрози і зона проведення спостереження. За інформацією прес-служби Головного управління ветеринарної медицини в Київській області, залишки виявлених ураженних тварин були спалені, на прилеглій території провели дезінфекційні заходи. Ситуація перебуває під постійним контролем.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.