Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Чому антибактеріальні препарати при..
  • 29.07.2019

Чому антибактеріальні препарати при грипі можуть зашкодити

Детальніше »

Чого чекати в майбутньому в зв̵..

Чого чекати в майбутньому в зв’язку з поширеністю гепатитів?

Детальніше »

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Facebook

Обережно, вірусний гепатит!

06.09.17

За даними Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Миколаївська область — один з лідерів у країні за кількістю захворювань на вірусні гепатити. На даний час на обліку гепатоцентру обласної лікарні інфекційних захворювань – близько 3 000 хворих на гепатит С (31 з них – діти). Потрібно підкреслити, що саме гепатит С є найбільш небезпечним, оскільки захворювання може протікати без симптомів. Лікування вірусного гепатиту С достатньо дороге, а під державні програми підпадають одиниці.

До боротьби з гепатитом С на Миколаївщині долучились міжнародні благодійні організації, що забезпечили жителям області безкоштовне експрес-тестування на вірусні гепатити. Адже чим раніше хвороба буде виявлена, тим більше шансів на 100% одужання.

Загалом в Україні, як свідчить статистика ВООЗ, зареєстровано 48 369 випадків цієї тяжкої хвороби. Між тим, зазначають фахівці, фактично кількість інфікованих — в рази більша: 95% людей, які хворіють на гепатити, навіть не здогадуються про свій діагноз.

На Миколаївщині найбільше пацієнтів з гепатитом С — серед ВІЛ-інфікованих  (область – на 3 місці в країні з найвищими показниками хворих на ВІЛ та наркотичну залежність). Однак проблема вірусного гепатиту стосується кожного. Зараження може статися під час переливання крові та інших медичних процедур, через нестерильні медичні та косметологічні інструменти, в тату-салонах.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.