Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Нові загрози для Південної Кореї — гонконгський грип

15.07.15

Близько 560 осіб померли в 2015 році в Гонконгу від сезонного грипу, — а це набагато більше, ніж 35 осіб, які померли в Південній Кореї від MERS (респіраторного синдрому Близького Сходу).

Сезонний грип в Гонконзі менш фатальний, ніж MERS, але він поширюється набагато швидше і передається повітряним шляхом.

Щомісяця близько 300 тисяч чоловік здійснюють поїздки між Гонконгом і Південною Кореєю, а це означає, що практично неможливо повністю відгородити країну від даного виду грипу. Найбільш дієвим методом фахівці вважають індивідуальний захист.

Мандрівникам, які відвідують Гонконг, рекомендується носити захисні маски, коли вони знаходяться в місцях масових скупчень людей — в магазинах, на ринках і в громадському транспорті, а також регулярно і ретельно мити руки. Представникам органів охорони здоров’я Південної Кореї рекомендовано уважно обстежувати всіх, хто в’їжджає в Південну Корею з Гонконгу, а також вживати всіх необхідних заходів при виявленні підозрілих симптомів у людей, що прибувають.

У разі виявлення зараженого пасажира, про цей факт повинні бути негайно проінформовані медичні та епідеміологічні служби, а також громадськість.

За статистикою, від 300 до 500 осіб щороку повертаються до Південної Кореї з-за кордону з інфекційними захворюваннями, а за останні 40 років було зафіксовано близько 20 нових типів інфекцій.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.