Про препарати

Дізнайтеся, що являють собою препарати Протефлазід®

Де придбати?

Виберіть найближче місце для придбання препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Протефлазід® випускається з новою к..
  • 02.08.2018

Від кору будуть вакцинувати доросли..
  • 21.06.2018

Від кору будуть вакцинувати дорослих із груп ризику

Детальніше »

Китайська нановакцина захистить від..
  • 16.03.2018

Китайська нановакцина захистить від усіх штамів грипу?

Детальніше »

Facebook

Нова загроза для людей: антибіотики стрімко втрачають свою ефективність

12.06.14

Перший глобальний звіт ВООЗ з питання стійкості до антибіотиків.

Нещодавно була представлена нова доповідь ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), яка містить повну картину на сьогоднішній день по стійкості до антибіотиків (з урахуванням отриманих з 114 країн світу даних). У цьому документі вперше на глобальному рівні розглядається проблема стійкості (резистентності) до протимікробних препаратів, включаючи антибіотики. Дані звіту свідчать про той факт, що ця дуже серйозна небезпека вже не просто прогноз на майбутнє, тому що вона вже проявляється, прямо зараз, у всіх регіонах світу і може негативно позначитися на будь-якій людині, без прив’язки до віку, в будь-якій країні світу.

Стійкість до антибіотиків — це явище, при якому бактерії змінюються настільки, що дані препарати більше не впливають на організм хворих, які потребують їх для боротьби з інфекцією. Зараз це одна з найсерйозніших загроз здоров’ю людей.

У зв’язку з тим, що відсутні оперативні та узгоджені дії багатьох зацікавлених сторін, світ входить в епоху, коли антибіотики починають втрачати свою ефективність. Самі звичайні інфекції, невеликі травми, які з успіхом можна було вилікувати, в даний момент можуть почати знову вбивати.
Ефективність антибіотиків була одним з важливих інструментів, що дозволяють людині бути більш здоровою, жити довше, використовуючи всі переваги сучасної медицини.

Якщо людство не почне приймати суттєві заходи, спрямовані на поліпшення профілактики інфекцій, не почне змінювати методи виготовлення препаратів, методи призначення, а також використання даних лікарських засобів, наш світ почне все більше і більше втрачати дані досягнення охорони здоров’я, а наслідки такої бездіяльності можуть стати просто спустошливими.

Читайте также

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.